O Firmie

Co możemy Ci zaoferować?


Jesteś zainteresowany długofalową współpracą? Zostań naszym partnerem, aby uatrakcyjnić swoją ofertę i podnieść poziom satysfakcji klientów! Nie musisz zwiększać kosztów, aby wygenerować większe zyski. Z naszą gamą produktową spełnisz oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Zostaw swój adres e-mail, a prześlemy Ci więcej szczegółów na temat warunków współpracy oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Jesteśmy Polska firmą, która działa nieprzerwanie od nieomal 35 lat.

Nasza sieć lokalnych dystrybutorów umożliwia nam sprawne działanie na terenie całego kraju.


Produkty, które oferujemy, pochodzą od największych dostawców wyrobów metalurgicznych. Nasi specjaliści cały czas pracują nad nowymi rozwiązaniami dla Twojego domu, ogrodu lub Firmy. Każdego roku wdrażamy do produkcji innowacyjne produkty. Doświadczenie które nam towarzyszy pomaga w tym, aby wszystkie sektory naszej działalności były na najwyższym poziomie - od produkcji i sprzedaży aż po sam transport.

Naszych kontrahentów wspomagamy rzetelną wiedzą, szkoleniami i nieustannie rozbudowywaną gamą produktów. Naszą misją jest współtworzenie Twojego miejsca na ziemi. Chcemy, abyś czuł się w nim najlepiej jak to możliwe. Żebyś czuł się bezpiecznie i komfortowo. Wybierając Blachodach masz pewność, że to wybór optymalny, a nie kompromis.

Formularz kontaktowy