Biuro obsługi Klienta: +48 14 621 88 52

';

Gwarancja

W trosce o czas naszych klientów i jeszcze szybszą realizację usług, uruchomiliśmy na stronie możliwość rejestracji wyrobów on-line. Daje ona możliwość szybkiego zarejestrowania zakupu i otrzymania karty gwarancyjnej. W dalszym ciągu istnieje możliwość skorzystania z tradycyjnej formy rejestracji, poprzez wysłanie  rejestracji zakupu pocztą elektroniczną lub listownie. W tym celu należy pobrać z naszej strony z zakładki – Do pobrania -Inne, druku, wypełnienie go i przesłanie.

Rejestracja zakupu

1. Dane kupującego

  Taki sam jak adres zamieszkania
  Taki sam jak adres zamieszkania

2. Dane sprzedawcy/dystrybutora

3. Dane dotyczące wyrobu

4. Dane wykonawcy

 Osoba prywatna
 Firma
Zapoznałem się z warunkami gwarancji
Zapoznałem się instrukcja dotycząca transportu przechowywani oraz obróbki i konserwacji blach
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Blachodach ul. Świętej Trójcy 3, 33-100 Tarnów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Blachodach ul. Świętej Trójcy 3, 33-100 Tarnów.