Europejski Fundusz Rozwoju RegionalnegoBiuro obsługi Klienta: +48 14 621 88 52 EN

';

Blog

Urządzanie ogrodu przy domku jednorodzinnym – 10 wskazówek

Przydomowy ogródek to nasze prywatne miejsce relaksu, a często również uprawy kwiatów, warzyw i drzew owocowych. W niniejszym artykule przedstawiamy 10 wskazówek na urządzanie ogrodu przy domku jednorodzinnym. Zapraszamy do lektury!

Czy warto montować płotki przeciwśniegowe na dach?

Śnieg zsuwający się po spadzistej powierzchni dachowej może stanowić zagrożenie zarówno dla elementów konstrukcyjnych dachu, jak i ludzi. Praktycznym rozwiązaniem problemu są płotki śniegowe. Czy warto montować płotki przeciwśniegowe na dach? Zapraszamy do lektury!

Jaka konstrukcja dachu pod blachodachówkę?

Prawidłowo dobrany szkielet konstrukcyjny pod pokrycie dachowe z blachodachówki na wymiar, determinuje żywotność i komfort użytkowania budynku. W dzisiejszym artykule odpowiadamy na pytanie, jaka konstrukcja dachu pod blachodachówkę. Zapraszamy do lektury!

Jakie rynny wybrać?

Nowoczesne systemy rynnowe ze stali oraz plastiku PCV pozwalają na skuteczne odprowadzanie wody deszczowej z dachów domów jednorodzinnych czy zakładów przemysłowych. Jeżeli zastanawiasz się, jakie rynny wybrać, to zdecydowanie powinieneś przeczytać nasz artykuł!

Wady i zalety płaskich dachów

Architekci projektujący nowoczesne budynki mieszkalne i użytkowe mogą korzystać z rozmaitych rozwiązań w zakresie pokryć dachowych. Wśród nich są funkcjonalne stropodachy. Jakie są wady i zalety płaskich dachów? Czy dom z płaskim dachem jest tańszy? O tym w dzisiejszym wpisie!

Zalety podsufitek systemowych / modułowych

Zabudowa okapu dachowego wymaga stosowania solidnych i trwałych, a zarazem łatwych w montażu elementów. W dzisiejszym artykule przedstawiamy zalety podsufitek systemowych (modułowych), które stanowią niezawodne rozwiązania w tym zakresie.