Europejski Fundusz Rozwoju RegionalnegoBiuro obsługi Klienta: +48 14 621 88 52 EN

';

Blog

Czy muszę wymienić więźbę dachową?

Solidna konstrukcja dachu wymaga zastosowania odpowiedniego szkieletu. Drewniana więźba dachowa to jedna z najpopularniejszych rozwiązań w tym zakresie. W dzisiejszym artykule odpowiemy na pytanie, czy muszę wymienić więźbę dachową. Zapraszamy do lektury!

Top 10 rzeczy przy wyborze podsufitki

Wykończenie konstrukcji dachu wymaga stosowania sprawdzonych i dobrze dobranych elementów. Jednymi z takich komponentów są podbitki dachowe. W niniejszym artykule przedstawiamy najważniejsze informacje na ich temat – top 10 przy wyborze podsufitki.

Co założyć pod pokrycie dachowe?

Odpowiedni dobór podkładu do pokrycia dachowego determinuje jakość wykonania dachu. Wpływa na usztywnienie jego konstrukcji i stanowi dla niej bezpośrednie oparcie oraz ochronę konstrukcji dachu. Jednocześnie jest barierą dla wody deszczowej, która zapobiega przedostawaniu się deszczówki pod pokrycie. Jest także warstwą ochronną dla pary wodnej, która może kondensować się w rejonie poddasza albo segmentem umożliwiającym jej swobodny przepływ. W niniejszym artykule skupimy się na tym, co założyć

Jaka konstrukcja dachu jest najbardziej ekonomiczna?

Pokrycie dachowe to jeden z najistotniejszych elementów, wpływających na komfort użytkowania budynku. To również inwestycja, od której oczekujemy wysokiej jakości. Jaka konstrukcja dachu jest najbardziej ekonomiczna? O tym w dzisiejszym artykule!

Warunki gwarancji w systemach rynnowych z PCV

Skutecznie odprowadzanie wody deszczowej wymaga zastosowania wydajnego i trwałego orynnowania budynku. Rozważając wybór rynny, należy zwrócić uwagę zarówno na aspekty techniczne, jak i ochronę gwarancyjną. Tematem niniejszego artykułu są warunki gwarancji w systemach rynnowych z PCV. Zapraszamy do lektury!

Warunki gwarancji w pokryciach naturalnych

Zastosowana technologia i solidne wykonanie konstrukcji dachu wpływają na jego trwałość. Niezależnie od wybranego rodzaju dachówki, warto sprawdzić, jaką ochronę gwarancyjną zapewnia producent. W dzisiejszym artykule omawiamy warunki gwarancji w pokryciach naturalnych.