Europejski Fundusz Rozwoju RegionalnegoBiuro obsługi Klienta: +48 14 621 88 52 EN

';

Blog

Gumowe dachy

Na rynku mamy dostępnych szereg rozmaitych technologii pokryć dachowych. Wśród nich popularnym wyborem są gumowe dachy z membrany EPDM. W artykule przyjrzymy się bliżej właściwościom oraz zaletom pokryć wykonanych z syntetycznego kauczuku.

Dom z garażem czy bez?

Osoby planujące wybudowanie własnego domu jednorodzinnego często zastanawiają się nad możliwościami garażowania samochodu. Dom z garażem czy bez? Wolnostojący czy w bryle budynku? W artykule porównujemy zalety, wady oraz koszty dostępnych rozwiązań.

Wybór konstrukcji dachu odpornej na wiatr

Postępujące zmiany klimatyczne przyczyniają się do występowania niebezpiecznych zjawisk pogodowych – silnych wiatrów czy huraganów – na terenie naszego kraju. W dzisiejszym artykule rozważamy wybór konstrukcji dachu odpornej na wiatr. Zapraszamy do lektury!

Naprawa czy wymiana dachu – wady i zalety obu rozwiązań

Na zużycie połaci dachowej wpływa szereg czynników, głównie środowiskowych. Po kilkunastu-kilkudziesięciu latach przychodzi moment na podjęcie decyzji – naprawa czy wymiana dachu. W dzisiejszym artykule przedstawiamy wady i zalety obu rozwiązań. Zapraszamy do lektury!

Top 10 rzeczy, o których należy pamiętać przy wykonywaniu elewacji

Budowa domu wymaga uwzględnienia szeregu elementów, wśród których elewacja domu jest jednym z najistotniejszych. W artykule odkrywamy przed Tobą top 10 rzeczy, o których należy pamiętać przy wykonywaniu elewacji. Zapraszamy do lektury!

Ogródki wiszące Garden by Hornval – zieleń na wyciągnięcie ręki

Kontakt z naturą w centrum miasta to marzenie każdego, kto szuka sposobu na odprężenie po ciężkim dniu. W artykule przedstawiamy nowoczesne ogródki wiszące Garden by Hornval, dzięki którym stworzysz ogród na swoim balkonie i zyskasz zieleń na wyciągnięcie ręki.