Europejski Fundusz Rozwoju RegionalnegoBiuro obsługi Klienta: +48 14 621 88 52 EN

';

Blog

Remont dachu a ulga termoizolacyjna

Działania podejmowanie w ramach termomodernizacji pozwalają zwiększyć standard budynku, co znacząco przekłada się na komfort domowników. Osoby, które zdecydują się na termomodernizację, mogą skorzystać ze specjalnej ulgi. Przekonaj się jakie warunki należy spełnić, aby móc odliczyć wydatki związane z termomodernizacją od podatku dochodowego.

Mały ogród - 10 wskazówek jak go urządzić

Zależy Ci na stworzeniu pięknego ogrodu, ale dysponujesz niewielką przestrzenią? To żaden problem! Aranżacja małego ogrodu to wyzwanie, które przynosi ogromną satysfakcję. Zapoznaj się z praktycznymi wskazówkami, dzięki którym stworzysz niepowtarzalny kącik pełen zieleni nawet na balkonie!

Czym ocieplić dach i poddasze?

Domy jednorodzinne z przestrzenią poddasza to najczęstszy wybór wśród inwestorów. Tego rodzaju rozwiązanie wymaga jednak dodatkowego docieplenia. W tekście podpowiadamy, czym ocieplić dach i poddasze. Zapraszamy do lektury!

Blacha trapezowa czy blachodachówka?

Dachy wykonane z trwałej i solidnej blachy są coraz popularniejsze wśród inwestorów. Nic dziwnego – blachowe pokrycia dachowe to trwałość i lekkość w korzystnej cenie. W dzisiejszym artykule rozważamy, co będzie lepszym wyborem – blacha trapezowa czy blachodachówka?

Wady i zalety rynien miedzianych

Na rynku możemy spotkać różne rodzaje systemów rynnowych, zapewniających efektywne odprowadzanie wody deszczowej. W dzisiejszym tekście przedstawiamy wady i zalety rynien miedzianych oraz podpowiadamy, jakie rynny wybrać do dachu domu. Zapraszamy do lektury!

Jak montować podsufitkę?

Wybór oraz instalacja wysokiej jakość podbitki dachu to nieodłączny element wznoszenia konstrukcji dachowej, jak i budowy całego domu czy obiektu użytkowego. W dzisiejszym artykule wspominamy o wyborze dobrej jakości podbitki oraz o tym, jak montować podsufitkę w domu.