Europejski Fundusz Rozwoju RegionalnegoBiuro obsługi Klienta: +48 14 621 88 52 EN

';

Blog

Ciekawy pomysł – taras na dachu

Pokrycie dachowe nie musi być nudne! Dzięki nowoczesnym technologiom takim jak Hornval Garden Roof dach może przerodzić się w zieloną enklawę w sercu miasta. Jeżeli chciałbyś poznać ciekawy pomysł na taras na dachu, to ten wpis dedykujemy właśnie Tobie. Zapraszamy do lektury!

Oświetlenie podsufitki dachowej

Eleganckie i praktyczne oświetlenie podsufitki dachowej podnosi atrakcyjność wizualną domu, a jednocześnie poprawia widoczność na terenie posesji w godzinach nocnych. Jeżeli jeszcze nie wiesz, jak zrobić oświetlenie w podbitce dachu, to ten artykuł jest dla Ciebie!

Czy warto instalować kolektory słoneczne?

Energetyka odnawialna na stale zagościła nie tylko w obiektach użytkowych, lecz również prywatnych domach jednorodzinnych. W dzisiejszym artykule odpowiemy na pytanie, czy warto instalować kolektory słoneczne i dlaczego panele solarne są warte uwagi. Zapraszamy do lektury!

Rozpiętość dachu a typ jego konstrukcji

Projekt i budowa pokrycia dachowego wymaga dużej wiedzy oraz zastosowania odpowiednich dla specyfiki danej realizacji komponentów. Jednym z aspektów, o których warto pamiętać, jest zależność – rozpiętość dachu a typ jego konstrukcji. Między innymi o tym w dzisiejszym wpisie!

Urządzanie ogrodu przy domku jednorodzinnym – 10 wskazówek

Przydomowy ogródek to nasze prywatne miejsce relaksu, a często również uprawy kwiatów, warzyw i drzew owocowych. W niniejszym artykule przedstawiamy 10 wskazówek na urządzanie ogrodu przy domku jednorodzinnym. Zapraszamy do lektury!

Czy warto montować płotki przeciwśniegowe na dach?

Śnieg zsuwający się po spadzistej powierzchni dachowej może stanowić zagrożenie zarówno dla elementów konstrukcyjnych dachu, jak i ludzi. Praktycznym rozwiązaniem problemu są płotki śniegowe. Czy warto montować płotki przeciwśniegowe na dach? Zapraszamy do lektury!