Europejski Fundusz Rozwoju RegionalnegoBiuro obsługi Klienta: +48 14 621 88 52 EN

';

Blog

Wybór konstrukcji dachu odpornej na wiatr

Postępujące zmiany klimatyczne przyczyniają się do występowania niebezpiecznych zjawisk pogodowych – silnych wiatrów czy huraganów – na terenie naszego kraju. W dzisiejszym artykule rozważamy wybór konstrukcji dachu odpornej na wiatr. Zapraszamy do lektury!

Naprawa czy wymiana dachu – wady i zalety obu rozwiązań

Na zużycie połaci dachowej wpływa szereg czynników, głównie środowiskowych. Po kilkunastu-kilkudziesięciu latach przychodzi moment na podjęcie decyzji – naprawa czy wymiana dachu. W dzisiejszym artykule przedstawiamy wady i zalety obu rozwiązań. Zapraszamy do lektury!

Top 10 rzeczy, o których należy pamiętać przy wykonywaniu elewacji

Budowa domu wymaga uwzględnienia szeregu elementów, wśród których elewacja domu jest jednym z najistotniejszych. W artykule odkrywamy przed Tobą top 10 rzeczy, o których należy pamiętać przy wykonywaniu elewacji. Zapraszamy do lektury!

Ogródki wiszące Garden by Hornval – zieleń na wyciągnięcie ręki

Kontakt z naturą w centrum miasta to marzenie każdego, kto szuka sposobu na odprężenie po ciężkim dniu. W artykule przedstawiamy nowoczesne ogródki wiszące Garden by Hornval, dzięki którym stworzysz ogród na swoim balkonie i zyskasz zieleń na wyciągnięcie ręki.

Wady i zalety rynien aluminiowych

Skuteczne odprowadzanie wody to jeden z kluczowych problemów, jakie muszą rozwiązać projektanci domów jednorodzinnych oraz obiektów o charakterze użytkowym. W artykule omawiamy wady i zalety rynien aluminiowych. Zapraszamy do lektury!

Konstrukcja dachu a okna dachowe

Nowoczesne obiekty użytkowe i domy jednorodzinne coraz częściej posiadają wbudowane funkcjonalne okiennice połaciowe. Tematem dzisiejszego artykułu jest związek między konstrukcją dachu a oknami dachowymi. Zapraszamy do lektury!