Europejski Fundusz Rozwoju RegionalnegoBiuro obsługi Klienta: +48 14 621 88 52 EN

';

Blog

Jakie rynny wybrać?

Nowoczesne systemy rynnowe ze stali oraz plastiku PCV pozwalają na skuteczne odprowadzanie wody deszczowej z dachów domów jednorodzinnych czy zakładów przemysłowych. Jeżeli zastanawiasz się, jakie rynny wybrać, to zdecydowanie powinieneś przeczytać nasz artykuł!

Wady i zalety płaskich dachów

Architekci projektujący nowoczesne budynki mieszkalne i użytkowe mogą korzystać z rozmaitych rozwiązań w zakresie pokryć dachowych. Wśród nich są funkcjonalne stropodachy. Jakie są wady i zalety płaskich dachów? Czy dom z płaskim dachem jest tańszy? O tym w dzisiejszym wpisie!

Zalety podsufitek systemowych / modułowych

Zabudowa okapu dachowego wymaga stosowania solidnych i trwałych, a zarazem łatwych w montażu elementów. W dzisiejszym artykule przedstawiamy zalety podsufitek systemowych (modułowych), które stanowią niezawodne rozwiązania w tym zakresie.

Domy do 70 m kw. bez pozwolenia. Jakie trzeba spełnić warunki?

Zmiany związane z wejściem w życie tzw. Polskiego Ładu uwzględniają możliwość wznoszenia budynków mieszkalnych bez konieczności ubiegania się o zezwolenia. Jakie trzeba spełnić warunki, by budować domy do 70 m kw. bez pozwolenia? O tym w dzisiejszym artykule!

Jaki kolor dachu wybrać? Trendy ostatnich lat.

Dobór kolorystyki pokrycia dachowego wpływa na atrakcyjność wizualną całego domu. Powinien korespondować ze stylem ścian zewnętrznych i architekturą budynku. W dzisiejszym artykule odpowiadamy na pytanie jaki kolor dachu wybrać i przedstawiamy trendy ostatnich lat!

Czy muszę wymienić więźbę dachową?

Solidna konstrukcja dachu wymaga zastosowania odpowiedniego szkieletu. Drewniana więźba dachowa to jedna z najpopularniejszych rozwiązań w tym zakresie. W dzisiejszym artykule odpowiemy na pytanie, czy muszę wymienić więźbę dachową. Zapraszamy do lektury!