Europejski Fundusz Rozwoju RegionalnegoBiuro obsługi Klienta: +48 14 621 88 52 EN

';

Blog

Dachówka czy blachodachówka?

Konwencjonalna dachówka czy stalowa blachodachówka modułowa – przed tym pytaniem stoją zarówno projektanci osiedli mieszkaniowych, jak i indywidualni inwestorzy budujący domy jednorodzinne. W tym artykule odpowiadamy, jakie pokrycie dachowe wybrać.

Ciekawy pomysł – taras na dachu

Pokrycie dachowe nie musi być nudne! Dzięki nowoczesnym technologiom takim jak Hornval Garden Roof dach może przerodzić się w zieloną enklawę w sercu miasta. Jeżeli chciałbyś poznać ciekawy pomysł na taras na dachu, to ten wpis dedykujemy właśnie Tobie. Zapraszamy do lektury!

Oświetlenie podsufitki dachowej

Eleganckie i praktyczne oświetlenie podsufitki dachowej podnosi atrakcyjność wizualną domu, a jednocześnie poprawia widoczność na terenie posesji w godzinach nocnych. Jeżeli jeszcze nie wiesz, jak zrobić oświetlenie w podbitce dachu, to ten artykuł jest dla Ciebie!

Czy warto instalować kolektory słoneczne?

Energetyka odnawialna na stale zagościła nie tylko w obiektach użytkowych, lecz również prywatnych domach jednorodzinnych. W dzisiejszym artykule odpowiemy na pytanie, czy warto instalować kolektory słoneczne i dlaczego panele solarne są warte uwagi. Zapraszamy do lektury!

Rozpiętość dachu a typ jego konstrukcji

Projekt i budowa pokrycia dachowego wymaga dużej wiedzy oraz zastosowania odpowiednich dla specyfiki danej realizacji komponentów. Jednym z aspektów, o których warto pamiętać, jest zależność – rozpiętość dachu a typ jego konstrukcji. Między innymi o tym w dzisiejszym wpisie!

Urządzanie ogrodu przy domku jednorodzinnym – 10 wskazówek

Przydomowy ogródek to nasze prywatne miejsce relaksu, a często również uprawy kwiatów, warzyw i drzew owocowych. W niniejszym artykule przedstawiamy 10 wskazówek na urządzanie ogrodu przy domku jednorodzinnym. Zapraszamy do lektury!