Europejski Fundusz Rozwoju RegionalnegoBiuro obsługi Klienta: +48 14 621 88 52 EN

';

Blog

Ogródki wiszące Garden by Hornval – zieleń na wyciągnięcie ręki

Kontakt z naturą w centrum miasta to marzenie każdego, kto szuka sposobu na odprężenie po ciężkim dniu. W artykule przedstawiamy nowoczesne ogródki wiszące Garden by Hornval, dzięki którym stworzysz ogród na swoim balkonie i zyskasz zieleń na wyciągnięcie ręki.

Wady i zalety rynien aluminiowych

Skuteczne odprowadzanie wody to jeden z kluczowych problemów, jakie muszą rozwiązać projektanci domów jednorodzinnych oraz obiektów o charakterze użytkowym. W artykule omawiamy wady i zalety rynien aluminiowych. Zapraszamy do lektury!

Konstrukcja dachu a okna dachowe

Nowoczesne obiekty użytkowe i domy jednorodzinne coraz częściej posiadają wbudowane funkcjonalne okiennice połaciowe. Tematem dzisiejszego artykułu jest związek między konstrukcją dachu a oknami dachowymi. Zapraszamy do lektury!

Panele fotowoltaiczne – czy to się opłaca?

Rosnące ceny energii skłaniają nas do poszukiwania alternatywnych źródeł zasilania. Popularnym sposobem na obniżenie rachunków za prąd i uniezależnienie się od przerw w dostawach energii są panele fotowoltaiczne. Czy to się opłaca? Jak działają panele fotowoltaiczne? O tym w dzisiejszym tekście!

Podsufitka – najczęściej pojawiające się pytania

Budowa dachu dla domu wymaga uwzględnienia szeregu aspektów. Jednym z elementów konstrukcji dachowej jest podsufitka. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy najczęściej pojawiające się pytania na temat stalowej i aluminiowej podbitki dachowej. Zapraszamy do lektury artykułu!

Jak założyć ogród na dachu?

Zielony ogródek na wyłączność w centrum nowoczesnego miasta? Brzmi doskonale! W dzisiejszym tekście opowiadamy, jak założyć ogród na dachu. Pokażemy, jak wykonać ogród dachowy oraz jak w budowie zielonej enklawy pomogą Ci produkty Garden by Hornval. Zapraszamy do lektury!