Biuro obsługi Klienta: +48 14 621 88 52

';

Kontakt

Numery ogólne

Centrala

tel. 14 627 28 99, 664 717 839

tel. 14 621 88 52, 664 717 838

tel. 14 627 12 80

email: biuro@blachodach.com.pl

Księgowość

tel. 14 620 28 22, 14 620 28 23
email: ksiegowosc@blachodach.com.pl

Dział techniczny

email: reklamacje@blachodach.com.pl

Fakturowanie

tel. 14 620 28 35

email: bok1@blachodach.com.pl

Sprzedaż detaliczna

Kazimierz Zając
email: detal1@blachodach.com.pl
tel. 14 620 28 10

Olga Pieprz
email: detal2@blachodach.com.pl
tel. 14 620 28 11

Bartłomiej Skop 
email: bskop@blachodach.com.pl
tel. 14 620 28 14

 

 

 

Godziny otwarcia biura sprzedaży

Poniedziałek - Piątek: 800 - 1600
Sobota, Niedziela - nieczynne

Handlowcy detaliczni

Zbigniew Steindel
email: zsteindel@blachodach.com.pl
tel.kom. 668 380 644

Przemysław Jurek
email: pjurek@blachodach.com.pl
tel.kom. 698 630 732

 

Kontakt dla dekarzy

tel.kom. 733 337 878

Sprzedaż inwestycyjna

tel.kom. 728 954 192
tel.kom. 884 884 735
e-mail: biuro@icpd.pl

Dział exportu

Łukasz Świątek
email: lukasz.swiatek@blachodach.pl
tel.kom. 733 500 218

Sprzedaż hurtowa

Agata Kowenia
email: akowenia@blachodach.com.pl
tel. 14 620 28 26, 533 381 206

Małgorzata Kania
email: mkania@blachodach.com.pl
tel. 14 620 28 36, 533 134 877

Marta Marszałek
email: mmarszalek@blachodach.com.pl
tel. 14 620 28 27, 533 134 877

Sławomir Płachta
email: splachta@blachodach.com.pl
tel. 14 620 28 25, 668 380 646


Najedź na obszar i kliknij aby zobaczyć regionalnego przedstawiciela.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Blachodach ul. Świętej Trójcy 3, 33-100 Tarnów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Blachodach ul. Świętej Trójcy 3, 33-100 Tarnów.